09 września 2020 09:26 | Przetargi | Źródło: BIP - Urząd Gminy Skulsk

Zapytanie i odpowiedź do zadania "DOSTAWA WYPOSAŻENIA DLA PRZEDZKOLA W SKULSKU I WANDOWIE"

W dniu 08.09.2020 r. o godz. 10.07 wpłynęło mailem pytanie na które Zamawiający                              na podstawie art. 38 ust. 1 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, udziela następujących odpowiedzi:

Pytanie:

dotyczy Pakietu - Pomoce dydaktyczne:

pozycja 7 Kształtki korekcyjne - prosimy o podanie z ilu elementów powinien się składać zestaw oraz jaki wymiar powinien posiadać każdy element

pozycja 12 Zestaw do ćwiczeń logopedycznych - proszę o określenie jakie pomoce mają wchodzić w skład zestawu

Wnosimy również o przesunięcie terminu składania ofert do 14.09.2020 r.

Odpowiedź:

Zamawiający oczekuję wyceny przedmiotowych elementów zgonie z poniższą specyfikacją:

Kształtki korekcyjne - zgodnie z opisem  - nie gorsze niż/ lub równoważne

2 zestawy

Pokryte trwałą tkaniną, łatwą do utrzymania w czystości, miękka, bezpieczna z możliwością łączenia elementów. Zestaw kształtek rehabilitacyjnych musi zawierać minimum 10 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach i wymiarach, wykonanych z pianki i obszytych trwałym materiałem (np. skajem). Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany w pokrowcu. Wyrób nie może zawierać ftalanów. Zawartość: minimum 11 różnych kształtek, z których dzieci mogą konstruować różne formy, minimalne wymiary kształtek: od 20 cm najmniejsza kształtka do 80cm największa kształtka.

Zestaw do ćwiczeń logopedycznych

2 zestawy

Zestaw ćwiczeń logopedycznych usprawniających narządy artykulacyjne,  oddechowe,  fonacyjne,  słuchowe. zeszyty ćwiczeń przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Ćwiczenia te powinny:

▶ rozwijają uwagę i pamięć słuchową,

▶ doskonalą artykulację,

▶ poszerzają słownictwo,

▶ uczą dostrzegania rytmu i rymu,

▶ usprawniają funkcje percepcyjno-motoryczne,

▶ rozwijają procesy myślenia.

Przykładowy minimalny skład zestawu:

• Zeszyt 1. Głoski b, p
  • Zeszyt 2. Głoski t, d
  • Zeszyt 3. Głoski k, g
  • Zeszyt 4. Głoski w, f
  • Zeszyt 5. Głoska l
  • Zeszyt 6. Głoska s
  • Zeszyt 7. Głoska c
  • Zeszyt 8. Głoski z, dz

Zamawiający informuję, że wyraża zgodę na wydłużenie terminu do składania ofert do dnia 14.09.2020r. godz. 9:45

Odpowiedź sporządził:                                                                       Zatwierdzam