14 października 2020 10:14 | Aktualności

Sołtys Roku w akcji Mistrzowie Agro 2020

Mamy przyjemność poinformować, że kolejny przedstawiciel Gminy Skulsk został nominowany do tytułu Sołtys Roku w akcji Mistrzowie Agro – największym plebiscycie wiejskim i rolniczym w Polsce prowadzonym w naszym województwie przez "Głos Wielkopolski" oraz ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro”.
Nominację do nagrody uzyskał: Mariusz Trzebiński, sołtys Sołectwa Gawrony.
Kandydatów do nagród nominowali partnerzy i patroni akcji - organizacje rolnicze i wiejskie, dziennikarze oraz mieszkańcy naszego regionu. Główne nagrody w plebiscycie zostaną wręczone podczas uroczystej gali w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w Warszawie.
Serdecznie zachęcamy do wspierania reprezentanta Gminy Skulsk w akcji Mistrzowie Agro 2020.
Wszelkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: www.gloswielkopolski.pl/agro

Mariusz Trzebiński - głosowanie