12 października 2020 15:13 | Aktualności

KOMUNIKAT WÓJTA GMINY SKULSK

Szanowni Państwo !

W związku z pandemią koronawirusa SARS-Co-V2 i wprowadzeniem szczególnych zasad bezpieczeństwa decyzją  Wójta Gminy Skulsk od 13 października  zamknięte będą również do odwołania sale sportowe przy szkole , boiska szkolne oraz Orilk ( wyjątkiem są grupy zorganizowane).

Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne, które jest wskazaniem do unikania skupisk ludzkich i zatłoczonych pomieszczeń, wprowadzamy czasowe ograniczenia w załatwianiu spraw.

Urząd Gminy Skulsk  pracuje w godz. od 7.30 do 15.30 z dwiema przerwami  10.00 – 10.30 i 12.30-13.00

Mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców oraz pracowników urzędów, apelujemy do Państwa o ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt w budynkach Urzędu Gminy przy ulicy Targowej 2 i ulicy Sikorskiego 6.

Jeśli jest to możliwe, prosimy o kontakt telefoniczny bądź drogą mailową. Bardzo prosimy też, by osoby z jakimikolwiek objawami chorobowymi typu przeziębienie czy grypa zrezygnowały z przychodzenia do urzędu i innych  jednostek. Liczymy na Państwa zrozumienie w tej niecodziennej, trudnej sytuacji. Jednak takie zachowanie środków ostrożności, dzięki Państwa pomocy, pozwoli nam  na nieprzerwane wykonywanie naszych obowiązków na rzecz mieszkańców Gminy Skulsk .

Ponadto, prosimy aby opłaty podatkowe związane z odpadami dokonywać w miarę możliwości przelewami internetowymi .Informacje w sprawie wysokości opłat dokonywać telefonicznie pod nr telefonu 63 2682079 wew. 220

Prosimy również o rozważenie stawiania się do urzędu tylko na wyznaczony wcześniej termin. W celu umówienia wizyty (dnia i godziny) prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 63 2682079. Pytania i wnioski można też zgłaszać drogą e-mailową: ug.skulsk@skulsk.pl

/-/ Andrzej Operacz

Wójt Gminy Skulsk