Aktualności

13 sierpnia 2019 12:41 | Aktualności

Dni Skulska

Tegoroczne Dni Skulska odbyły się w dniach 13-14 lipca i były połączone z Mistrzostwami Polski w jeździe figurowej na nartach wodnych.  Uroczystość rozpoczęła w sobotę o godzinie 9:00 od eliminacji w jeździe figurowej na nartach wodnych, które trwały do godziny 19:00. W przerwie eliminacji można było podziwiać pokazy motorowodne OSY 400. Od godziny 16:00 dzieci bawiły się na dmuchanych zjeżdżalniach, klockami LEGO oraz przy scenie, gdzie konkursy i zabawy dla dzieci prowadziła pani Ewa Wolaszek. O godzinie 18:00 na scenie pojawił się zespół Live, a po nim zespół Fires. Gwiazdą wieczoru był Tarzan Boy.

14 lipca od godziny 8 do14 trwały Finały Mistrzostw Polski w Jeździe Figurowej na Nartach Wodnych, po których motorowodniacy spotkali się z mieszkańcami. Można było bezpłatnie popływać motorówką, na nartach wodnych oraz kole. Podobnie jak dzień wcześniej odbył się także pokaz OSY 400. O 18:00 na scenie pojawiła się Modelinka & Model MT. Było więc tanecznie. Po występie wykonawcy rozdawali autografy i pozwali do zdjęć z publicznością. Na koniec na scenie zagościła Biesiada Śląska. Było śpiewanie po śląsku z elementami kabaretowymi.

Jednocześnie z uroczystościami na plaży w Skulsku  w Mielnicy Dużej od godziny 9 do 18 trwał rajd starych samochodów „WRAK RACE V SŁOŃSKO” gdzie walczono o puchar wójta. Było bardzo widowiskowo.

Przeczytano: 571 razy.| Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: