15 listopada 2019 12:57 | Aktualności

Gminny Turniej Tenisa Stołowego

Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Skulsk odbył się 09.11.2019 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej  w Skulsku.

W tegorocznym turnieju udział wzięło około 30 zawodników.

W kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęła Renata Kubacka, drugie Beata Kozub, a trzecie Anna Gralak.

W kategorii dziewcząt kl. IV – VI szkoły podstawowej pierwsze miejsce zajęła Martyna Gralak, a drugie Karolina Szymankiewicz.

W kategorii chłopców kl. IV – VI szkoły podstawowej pierwsze miejsce zajął Bartek Olejniczak, a drugie Sebastian Szatkowski.

W kategorii chłopców kl. VII – VIII szkoły podstawowej Seweryn Piechocki, drugie Wiktor Nawrocki, a trzecie Sylwester Andrzejewski.

W kategorii mężczyzn do 40 lat pierwsze miejsce zajął Daniel Szczepankiewicz, drugie Andrzej Operacz, a trzecie Marek Szymankiewicz.

W kategorii mężczyzn powyżej 40 lat pierwsze miejsce zajął Arkadiusz Piechocki, drugie Piotr Głąbiak, a trzecie Grzegorz Wiśniewski.

Wszyscy wymienieni otrzymali puchary i nagrody rzeczowe, które wręczał Wójt Gminy Skulsk Andrzej Operacz wraz z Dyrektorem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skulsku Panem Michałem Hałasem.