05 września 2019 13:33 | Aktualności | Źródło: BIP - Urząd Gminy Skulsk

Skulsk. 05.09.2019 r.

Do wszystkich zainteresowanych

Informacja

Dotyczy Zapytania ofertowego na sprzętu w ramach projektu pn.: „Ja w Internecie. Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych - Gmina Skulsk”

Gmina Skulsk prostuje oczywisty błąd pisarski zawarty w pierwszym pkt. Opisu przedmiotu zamówienia:

Jest:

Wózek, szafa na laptopy - sztuk 2 – wózek wyposażony w kółka, funkcja ładowania baterii, wyposażenie w bezpiecznik oraz sekwester, który umożliwia włączenie poszczególnych listew przyłączeniowych po upływie czasie, drzwi wózka zabezpieczone zamkiem kluczowym. Minimalna gwarancja producenta 24 miesięcy.

Winno być:

Wózek, szafa na laptopy - sztuk 2 – wózek dla 16 laptopów, wyposażony w kółka, funkcja ładowania baterii, wyposażenie w bezpiecznik oraz sekwester, który umożliwia włączenie poszczególnych listew przyłączeniowych po upływie czasie, drzwi wózka zabezpieczone zamkiem kluczowym. Minimalna gwarancja producenta 24 miesięcy.

Zamawiający wydłuża termin składania ofert do dnia 09.09.2019r.

Pozostałe postanowienia opisu przedmiotowego zapytania nie ulegają zmianie.

Odpowiedź sporządził:                                                                         Zatwierdzam

Paweł Walczak                                                                                  Wójt Gminy Skulsk

(-) Andrzej Operacz