23 lipca 2019 15:16 | Aktualności | Źródło: BIP - Urząd Gminy Skulsk

Sesja X Rady Gminy Skulsk 31.07.2019r. godz. 14.00 Gminny Ośrodek Kultury w Mielnicy Dużej

Skulsk, 23.07.2019 r.

Pan/Pani

Wójt, Radni, Sołtysi, Przewodniczący Rad

Sołeckich, Dyrektorzy Szkół, Kierownicy

Jednostek Organizacyjnych Gminy

Wszyscy

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym

(tekst jednolity Dz. U. z 2019 roku, poz. 506 )

Zwołuję X sesję Rady Gminy

na dzień 31.07.2019 r.( tj. środa ) o godz. 14:00 w Domu Kultury w Mielnicy Dużej.

Proponuje się następujący porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie quorum.
  2. Wybór sekretarza obrad.
  3. Ustalenie porządku obrad X sesji Rady Gminy.
  4. Informacja o protokole z poprzedniej sesji.
  5. Sprawozdanie z działalności Wójta Gminy w okresie międzysesyjnym.
  6. Interpelacje i pytania radnych.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w uchwale budżetowej na 2019 r.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Skulsk na lata 2019-2022.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie powołania zespołu ds. zaopiniowania kandydatów na ławników.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zasięgnięcia od Komendanta Wojewódzkiego Policji informacji o kandydatach na ławników.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie uchylenia uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wyodrębnienie w budżecie Gminy Skulsk środków stanowiących fundusz sołecki.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji Statutowej.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie Regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie Gminy Skulsk.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do czynności prawnych mających na celu nabycie działek położonych w obrębie geodezyjnym Lisewo, gm. Skulsk.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Skulsk oraz określenia granic obwodów publicznych szkół podstawowych, od dnia 1 września 2019 roku.
  16. Udzielenie odpowiedzi na interpelacje i pytania radnych.
  17. Wnioski, postulaty, oświadczenia i informacje radnych.
  18. Sprawy różne.
  19. Zamknięcie obrad X sesji Rady Gminy.