07 czerwca 2019 13:18 | Aktualności

Dzień Dziecka w Wandowie.

Dnia 2 czerwca w Wandowie na boisku przy Szkole Podstawowej odbył się Dzień Dziecka. Sponsorami tegorocznych obchodów byli: Wójt Gminy Skulsk, Rada Rodziców, Radni i Sołtysi, A. Perkowski, K.Sobczak, M.Lisowska, Cz. Kucharski, M. Śliwińska, W. Jańczak, KGW w Kobylankach. Dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji. Były tradycyjne dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, kiełbaski z grilla, przysmaki przygotowane przez KGW z Kobylanek. Dzieci mogły również skorzystać z jazdy na kucykach , jazdy bryczką, zabawy z alpakami. Była także animatorka pani Ewa Wolaszek, która prowadziła konkursy z nagrodami oraz zabawy taneczne. Dzieci grały również w piłkę nożną, a te z nich, które należą do OSP w Kobylankach zaprezentowały pokaz musztry strażackiej.