07 czerwca 2019 08:56 | Aktualności

Dzień Dziecka Sołectwa Goplana

Dnia 1 czerwca na boisku w Zygmuntowie odbył się Dzień Dziecka Sołectwa Goplana zorganizowany przez Wójta Gminy Skulsk, Sołtysa i Radnego, Radę Sołecką, Gminny Ośrodek Kultury w Skulsku oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Goplanie. Dla uczestniczących dzieci przewidziano mnóstwo atrakcji takich jak: dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, grill oraz słodkości przygotowane prze KGW w Goplanie. Były także gry i zabawy z nagrodami. Na scenie swoje umiejętności muzyczne prezentowały dzieci i młodzież z pobliskich miejscowości. Przy okazji festynu zorganizowano również zbiórkę pieniędzy na leczenie i rehabilitację 6-letniej Emilki, która walczy z chorobą nowotworową. Gminna Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Skulsku przygotowała stoisko, na którym można było wypróbować alkogogle.