06 grudnia 2018 12:03 | Aktualności

Pogotowie Świętego Mikołaja

W tym roku z ogromną przyjemnością zaangażowałam się w zbiórkę żywności. Życzliwość i wsparcie mieszkańców gminy, jest ogromne, ludzie dla ludzi. Okres przedświąteczny i święta Bożego Narodzenia to czas gdy otwieramy serca na innych, ja życzę sobie i wszystkim mieszkańcom naszej gminy, aby  Boże Narodzenie zostało w naszych serca przez cały rok.

Zbiórka żywności zorganizowana pod patronatem Banku Żywności w  Koninie, w dniach 30 listopada, oraz 1 grudnia 2018 roku, na rzecz osób starszych, samotnych i niepełnosprawnych.

‘’Wielkie Dziękuje’’

• Dla właścicieli sklepów  spożywczych; Dariusza Hajdrycha , Ewy Frydryszak , Ilony i Mariusza Michalak, Tadeusza Czarneckiego, Łukasza Klonowskiego, Marii Kamińskiej , Marketu Polo, Twojego Marketu.
  • Dla Szkoły Podstawowej w Skulsku, ponieważ w tym roku zbierały tylko nasze dzieci szkolne.
  • Dla Pani Magdy Sieradzkiej , która kolejny raz wspiera działania koordynacyjne , oraz Pana Marka Szymankiewicza.

Kochane dzieciaki, które z uśmiechem na twarzy zbierały i pomagały;

Sebastian Czarnecki ,  Amadeusz Kostański, Dominik Szymański, Wiktoria Górecka, Adam Goiński, Szymon Karolak, Szymon Pilichowski, Magdalena Gospodarczyk, Julia Śliwczyńska, Szymon Ochnicki, Seweryn Piechocki, Andżelika Gospodarczyk, Roxana Bąkowska, Wiktoria Bachora, Patrycja Adamczyk, Julia Pilichowska, Wiktoria Rachuba, Iza Łętowska, Sandra Tokarska, Paulina Stanna.  Paulina Kasprzak, Agata Lewandowska, Fabian Kordek.

• Dla Pana Krzysztofa Kwaśniewskiego, który w piątek i w sobotę zwiózł nam zebraną żywności
  • Dziękuję Magdzie Skoniecznej,  Patrycji Skoniecznej, , które pomogły przygotować paczki.

Zebraliśmy 425 kilogramów żywności ,  z czego przygotowanych zostało 83 paczki.

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ

Lidia Dryjer