Aktualności

27 listopada 2018 14:36 | Aktualności

Nocny Turniej Piłki Nożnej 11.11.2018r.

Dnia 11.11.2018r. w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” objętego programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji realizowanych w ramach projektu grantowego odbył się Nocny Turniej Piłki Nożnej.

W turnieju udział wzięło 10 drużyn z następujących miejscowości: Warzymowo, Rakowo, Ślesin - Wygoda, Drużyna Samorządu, Drużyna LA Galaxy, Drużyna ANŻY, CZARNI Skulsk, Piaski, Kobylanki i Mocni Skulsk. Łącznie 100 zawodników.

Na początku turnieju przeprowadzono krótką prelekcję „ Podniesienie świadomości osób uczestniczących w turnieju o konieczności prawidłowej selekcji odpadów komunalnych, komunalnych, szkodliwości spalania w piecach śmieci. Przedstawienie innych ofert ogrzewania mieszkań niż węglowe – projekt „ Czyste powietrze ”.

W trakcie prelekcji zawodnicy otrzymali  lokalny produkt ze skulskiej piekarni „szneka” , oraz rogale i babki.

Następnie przystąpiono do rywalizacji na boisku.

Turniej wygrała  drużyna ANŻY, która w finale pokonała drużynę z Piasków ,III – miejsce zajęła drużyna z Rakowa.

Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został zawodnik z drużyny Piaski – Eryk Olejniczak, zawodnikiem turnieju wybrany został Adam Karolak z drużyny ANŻY , najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik z Rakowa Tomasz Giszter.-  wymienieni otrzymali pamiątkowe statuetki.

Na zakończenie turnieju wszyscy zawodnicy otrzymali medale, drużyny puchary i nagrody rzeczowe oraz poczęstunek przygotowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Skulsku, w postaci zupy gulaszowej i kiełbasek.

Obsługę muzyczną przygotował i prowadził GOK w Skulsku.

Przeczytano: 99 razy.| Wydrukuj|Do góry