30 lipca 2018 14:46 | Aktualności

Kandydat Gminy Skulsk do Plebiscytu "Przeglądu Konińskiego" na Najpopularniejszego Sołtysa Regionu Konińskiego

jerzy_kowalski_skulsk_soltys7.jpg

Jerzy Kowalski

sołectwo Czartowo, gmina Skulsk

(SMS na numer 71051 o treści: soltys.7)

„Przegląd Koniński” po raz kolejny organizuje Plebiscyt na Najpopularniejszego Sołtysa Regionu Konińskiego. Właśnie rozpoczęła się ostatnia runda. Zwycięzcą zostanie osoba, która uzyska największą liczbę SMS-ów (koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT, wysyłamy je pod numer 71051, a w treści wpisujemy sołtys.(numer kandydata) i kuponów drukowanych na łamach „Przeglądu Konińskiego”. Trzeci etap plebiscytu trwa od 24 lipca do 4 sierpnia.

Kupony można przesyłać do 3 sierpnia do godziny 16.00,

a SMS-y do 4 sierpnia do godziny 17.00.

W głosowaniu obowiązuje punktacja 1 SMS – 1 punkt oraz 1 kupon – 1 punkt.

Podczas XXIII Wielkopolskiego Pikniku Sołtysów, który odbędzie się 4 sierpnia w Sompolnie, zostaną zaprezentowani finaliści, na których jeszcze podczas imprezy będzie można oddawać głosy za pomocą SMS-ów.

Zapraszamy do głosowania !