13 czerwca 2018 09:03 | Aktualności

Festyn rodzinny połączony z Dniem Dziecka w Mielnicy Dużej.

Dnia 02.06.2018r. na plaży w Mielnicy Dużej odbył się festyn rodzinny o tematyce „Na szlaku Piasta Kołodzieja” połączony z obchodami Dnia Dziecka. Organizatorami byli: Wójt Gminy Skulsk, Ochotnicza Straż Pożarna w Celinowie, Gminny Ośrodek Kultury w Skulsku.
Dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji. Były darmowe dmuchane zjeżdżalnie , popcorn, wata cukrowa. Dodatkowo można było przejechać się bryczką ciągniętą przez dwa piękne konie. Były również konkursy jak np. plener malarski na temat szlaku Piasta Kołodzieja, strzelanie z łuku i wiatrówki.
Ochotnicza Straż Pożarna ze Skulska zapewniła dla dzieci darmową przejażdżkę pontonem strażackim. Dodatkową atrakcją była niezliczona ilość klocków Lego, z których można było budować dowolne rzeczy.
Oprócz tego na scenie cały czas występowali okoliczni wykonawcy tacy jak: Sylwia Wadelska, Mateusz Radzimski, który grał na akordeonie i zespół Art-Bend.