09 maja 2018 14:13 | Aktualności

Uroczystości majowe - 1 maja

We wtorek 1 maja na Sadionie Mniszki odbył się mecz piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Skulsk pomiędzy drużynami żonatych i kawalerów. Mecz zakończył się zwycięstwem kawalerów 7:3. Dla drużyny żonatych bramki zdobyli Łukasz Komorowski, Tomasz Szmajdka, Andrzej Operacz. Natomiast dla drużyny kawalerów: Mateusz Chmielewski 2 bramki, Daniel Antecki 2 bramki, Eryk Olejniczak 2 bramki, Adam Karolak 1 bramka. Obie drużyny otrzymały puchary i medale, które wręczyli Mirosław Bednarski i Władysław Pyrdał. Podczas meczu można było posłuchać muzyki i skorzystać z małej gastronomii, a dzieci mogły pobawić się na zjeżdżalni.

Tego samego dnia o godzinie 18:00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Skulsku odbył się mecz piłki siatkowej o Puchar Wójta Gminy Skulsk pomiędzy drużynami kawalerów i żonatych. W skład drużyny żonatych wchodzili: kapitan Grzegorz Wiśniewski, Michał Hałas, Jarosław Piechocki, Michał Maciołek, Daniel Szczepankiewicz, Marcin Szymankiewicz, Jarosław Paprocki. Natomiast w skład drużyny kawalerów: kapitan Wojciech Pernak, Dawid Giętkowski, Adrian Ratajczyk, Michał Kantanista, Marcin Paprocki, Krzysztof Wręczyk, Mateusz Hałas.  Cały mecz wygrała drużyna żonatych 3:2. Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i medale.

Przeczytano: 165 razy.| Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry