07 grudnia 2017 14:32 | Aktualności

Zakończenie robót budowlanych i montażu wyposażenia w „Klubie Senior+” w miejscowości Buszkowo Parcele.

Szanowni Państwo,

informujemy, że dobiegła końca realizacja robót budowlanych oraz zakup i montaż wyposażenia w ramach Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2015-2020 Edycja 2017. Moduł I – utworzenie i wyposażenie Klubu „Senior+” w miejscowości Buszkowo Parcele.

Efektem rzeczowym inwestycji jest utworzenie Klubu „Senior+” w budynku po byłej szkole podstawowej. Na potrzeby Klubu „Senior+” będzie przeznaczonych 6 pomieszczeń tego budynku. Standard placówki Klubu Senior+  obejmuje także nieograniczony dostęp do sali gimnastycznej oraz pomieszczenia wyposażonego w sprzęt RTV, przygotowano także podjazd dla osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji podopiecznych Klubu Senior+ jest pobliski zabytkowy park.

Gmina Skulsk na rzecz utworzenia tej placówki otrzymała pomoc finansową w wysokości 146 407,20złotych, udzieloną przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Całkowity koszt zadania publicznego oszacowano na kwotę 209 842,99 złotych, a wkład własny Gminy Skulsk stanowi kwotę 63 435,79 złotych.

Przeczytano: 100 razy.| Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry