03 sierpnia 2017 13:28 | Aktualności

Plebiscyt na Najpopularniejszego Sołtysa Regionu Konińskiego

Szanowni Państwo !!!
Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu.
To już ostatnia chwila na oddanie głosu na Naszego Kandydata - Czesława Piotra Kucharskiego. termin na wysłanie SMS mija 5 sierpnia 2017 r. , godz. 17.00.

Głosy można oddać również wysyłając papierowy kupon pocztą lub dostarczyć osobiście do redakcji „Przeglądu Konińskiego” w terminie od 25 lipca do 4 sierpnia 2017 r. (decyduje termin dostarczenia przesyłki do redakcji do 5 sierpnia – również przez pocztę). Adres: „Przegląd Koniński”, ul. Przemysłowa 9, 62-510 Konin

Czesław Piotr Kucharski
sołectwo Czartówek, gmina Skulsk
(SMS na numer 71051 o treści: soltys.4)

Pełni funkcję sołtysa od 2012 roku. Jest otwarty na potrzeby mieszkańców, zaangażowany w realizację celów ważnych z punktu widzenia sołectwa. Bezkonfliktowy, pracowity, uczciwy i rzetelny. Jego dotychczasowa działalność – organizacja cyklicznych spotkań integracyjnych, inicjowanie licznych zebrań wiejskich, skuteczne informowanie o podejmowanych działaniach oraz planach. Pozytywnie wpływają na rozwój integracji społecznej na terenie sołectwa Czartówek oraz całej gminy Skulsk. Aktywnie działa na rzecz Stowarzyszenia Społecznego – organizacji pozarządowej, którą współtworzył – wpływają na pozytywny wizerunek sołtysa i stanowi przykład do naśladowania. Podczas jego pięcioletniej kadencji sołectwo z różnych projektów pozyskało ponad 70 tysięcy złotych. W ramach funduszu sołeckiego wyremontowano drogi, wybudowano oświetlenie drogowe i chodnik, zorganizowano wiele imprez integracyjnych i festynów dla mieszkańców sołectwa Czartówek.

Link do aktualnych wyników plebiscytu

Przeczytano: 61 razy.| Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry